חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש

מרכז רפואי גריאטרי, בית חולים שמואל הרופא - עמוד הבית

בית החולים שמואל הרופא מסונף לבי”ס לרפואה ע”ש סאקלר, אוניברסיטת תל-אביב
חיפושדלג על חיפוש
מדינת ישראל
  שמואל הרופא
  בית חולים שמואל הרופאדלג על בית חולים שמואל הרופא
  בית החולים שמואל הרופא מציב לעצמו כאחד מאבני היסוד לראות את המטופל ומשפחתו במרכז העשייה, תוך כדי התייחסות לחולה הזקן "לאדם כמכלול", בראייה הוליסטית שממנה נגזרות התייחסות של מסירות ורגישות לצרכי הפרט במחוייבות לטיפול רפואי וסיעודי ברמה גבוהה ביותר הניתנים על ידי אנשי מקצוע אשר מומחים בתחום הגריאטרי.  המטרה היא להבטיח לכל מטופל ובני משפחתו יחס אנושי ומתחשב כחולה וכאדם.
  חנוכה בשמואל הרופאדלג על חנוכה בשמואל הרופא

  חג חנוכה שמח!

  לקראת חג החנוכה מגיעים לבקר בביה"ח משפחות המאושפזים. פונים אלינו גם מתנדבים וארגונים שונים, כולם רוצים להגיע ולשמח את המטופלים.

  אנחנו מברכים על כך ומקדמים בשמחה את הבאים, אך גם דואגים לבריאותם של הקשישים.

  המזון בביה"ח מותאם למאושפזים ומצבם הבריאותי. הבאת מזון אחר עלולה לסכן מטופלים שיאכלו בניגוד למומלץ להם עקב מחלות כמו סוכרת, אלרגיות, בעיות בליעה ומחלות או מצבים אחרים הדורשים התאמה של המזון. אנו רוצים למנוע עגמת נפש מהמטופלים והן מהמשפחות או המתנדבים הבאים עם כוונה טובה שעלולה להסתיים בנזק. אנו מבקשים להימנע מהבאת וחלוקת מזון בבית החולים.

  חשוב לנו שהמטופלים ירגישו את אווירת החג וייהנו ולכן אנו דואגים שבמסגרת תפריט ביה"ח יוגשו מאכלים באווירת החג במינון המתאים.

  אנו קוראים למבקרים להגיע לשמח את המאושפזים. במסגרת השי להעדיף סביבונים, משחקים, עיתונים... שימו במוקד את השמחה, האור, טקס הדלקת הנרות והבילוי המשותף.

  חג שמח ומואר לכולם J

  חדשותדלג על חדשות

  חדשות

  המשך עצור
  • ברוכים הבאים לאתר החדש

   האתר מונגש לשלוש שפות: עברית אנגלית רוסית וערבית לנוחיותכם

  • סגירת מחלקת ריאות שחפת 108

   מחלקת ריאות שחפת 108 נסגרה באופן זמני. נמשיך לעדכן.

  • שבוע פיזיותרפיה בשמואל הרופא

   לכבוד שבוע זה הפיזיותרפיסטים בבית החולים יעבירו פעילויות שונות לרווחת העובדים.4/11/2019 04:00

  • חדש בשמואל הרופא - מערכות בידור ומידע למאושפזים

   במחלקות השיקום והפנימיות הותקנו טלויזיות אישיות עבור כל מאושפז, הכוללות שידורי טלויזיה, שידורי רדיו, אינטרנט, משחקים וספריית סרטים. השירות ניתן ללא תשלום.

  • גיוס אחיות לשמואל הרופא

   זה הזמן לעשות את הצעד הנכון. תנאים והטבות למתאימים/ת

  • פיזיותרפיסטים למכון השיקום בבית החולים

   למכון השיקום בבית החולים דרושים פיזיותרפיסטים לעבודה מאתגרת ומעניינת בצוות משפחתי חם ומקצועי. לפרטים- ליאורה פלג, מנהלת מערך שיקום liora.peleg@grsh.health.gov.il

  • הנגשת בית החולים לבעלי מוגבלויות

   בית החולים שמואל הרופא מקדם את נושא הנגישות לבעלי מוגבלויות ושם דגש על יצירת פתרונות ואמצעים משוכללים להתנהלותם בסביבת בית החולים. קיימת מערכת הכוונה קולית STEP HEAR לליקויי ראייה בשטח בית החולים ובכניסה למחלקות השונות. כמו כן מערכת שמע השראתית עם הגברה אקוסטית לאנשים עם ליקויי שמיעה LOOP HEAR. בנוסף קיימים שלטים חיצוניים המונגשים בשלוש שפות (עברית, אנגלית, רוסית וערבית).

  אמנת השירותדלג על אמנת השירות

  בית חולים "שמואל הרופא" הינו בי"ח מוביל בתחום הגיריאטריה.אנו עובדי בי"ח "שמואל הרופא" מחוייבים לשרת נאמנה את מטופלנו ולהענות לצרכיו וצורכי משפחתו ולהעניק שירות אישי ואיכותי המושתת על הגינות,שקיפות,מקצועיות,כבוד ואנושיות.

  קרא עוד
  יום ריפוי בעיסוקדלג על יום ריפוי בעיסוק

  יום ריפוי בעיסוק

  דגשים לישיבה בריאה

  עבור לתוכן העמוד